Sto lat Adrian !

W dniu dzisiejszym swoje urodziny świętuje Adrian Pelc. Jest to więc wspaniała okazja by złożyć jak najlepsze życzenia, dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i mnóstwa bramek w 'Trójkolorowych' barwach.

Pragniemy także poinformować, że Adrian zasilił zespół Żurawia na zasadzie transferu definitywnego z klubu KS Kisielów-Pełnatycze, gdzie występował od sierpnia 2015 roku. Ostatnie pół roku Adrian spędził na wypożyczeniu również w klubie z klasy okręgowej, a mianowicie w Promyku Urzejowice, gdzie grywał głównie w roli pomocnika.

Adrian jest wychowankiem naszego klubu, a ostatni sezon (2014/15) w barwach Żurawia zakończył z 15 trafieniami i 5 asystami w 22 rozegranych spotkaniach. Nie mamy więc nic przeciwko, by ten wynik powtórzyć. Sto lat Adrian ! ! !