SENIORZY: Wygrana na trudnym terenie

Sobotni mecz Żurawia Żurawiczki na murawie w Rozborzu Długim z miejscowym Huraganem zakończył się zwycięstwem naszej drużyny 1-2 (0-1). W 28' minucie spotkania wynik otworzył Marcin Kubas, strzelając drugą bramkę w sezonie, a wspaniałą asystą popisał się Damian Drapała. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, mimo dużej przewagi "Trójkolorowych", jednak niska skuteczność znów wzięła górę. Po zmianie stron to miejscowi rzucili się do odrabiania strat i w 58 minucie po bardzo kontrowersyjnym odgwizdaniu rzutu karnego było 1-1. Kontrowersji jednak nie było końca, o czym w 65 minucie przekonali się miejscowi, gdyż arbiter spotkania odgwizdał kolejny rzut karny, tym razem dla Żurawia. W polu karnym faulowany był Kamil Bereźnicki, a egzekutorem 'jedenastki' okazał sie Krzysztof Danak, który zanotował kolejne trafienie w obecnym sezonie. Do
końca spotkania kibice nie ujrzeli już więcej goli.