SENIORZY: Sokół Sietesz 1-1 Żuraw

SENIORZY: Sokół Sietesz 1-1 Żuraw

Niedzielne popołudnie na stadionie w Sieteszy dostarczyło kibicom obydwu drużyn niemało emocji. Żuraw w mocno okrojonym składzie, bo jedynie w 12 osób zdołał wywalczyć zaledwie, albo aż 1 punkt. Mimo iż obydwie drużyny miały od groma sytuacji podbramkowych, to skuteczność w ofensywie zawodziła na pełnej linii, a bramkarze bronili jak w transie. Jedyną bramkę dla ekipy prowadzonej przez grającego trenera Michała Wiśniowskiego zdobył kapitan 'Trójkolorowych' Rafał Wiecheć, a było to dla niego trzecie trafienie w aktualnych rozgrywkach.
 

W 40. minucie pierwszej połowy boisko opuścił skarżący się na bóle w klatce piersiowej Jakub Gujda, natomiast kilkanaście minut później został on zabrany przez karetkę pogotowia do szpitala na szczegółowe badania. Z tego miejsca koledzy z zespołu pragną podziękować za występ w tym spotkaniu i życzyć szybkiego powrotu do zdrowia !

Bramka dla Żurawia: Wiecheć Rafał
Skład Żurawia: Obłoza Dariusz - Drapała Damian, Szewczyk Michał, Kowal Marcin, Błaszczyszyn Mateusz - Wiśniowski Michał, Wiecheć Rafał(K), Gujda Jakub (40' Chrobak Tomasz) , Laska Marcin - Gujda Marcin, Dziedzic Mateusz

GALERIA ZDJĘĆ Z MECZU
Fot. Tomasz Chrobak

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości