SENIORZY: Lider przyjedzie do Żurawiczek !

Pragniemy zaprosić wszystkich kibiców na weekendowe zmagania piłkarzy Żurawia, które miejsce będą miały już w ten weekend na stadionie w Żurawiczkach.
______________________
Drużyna seniorów w niedzielę podejmie nie byle kogo, bo w Żurawiczkach zagości niepokonany dotychczas lider - Błyskawica Rożniatów. Statystyki naszych najbliższych rywali powalają z nóg, mianowicie po rozegranych 13. kolejkach na koncie ekipy w Rożniatowa widnieje komplet 39 punktów. Piłkarze Żurawia jednak łatwo się nie poddadzą. Spotkanie to odbędzie się na stadionie w Żurawiczkach w niedzielę o godzinie 13:00.
______________________
W sobotę swój mecz przed własną publicznością zagrają również trampkarze Żurawia, którzy rozpoczną tym samym rundę wiosenną. Rywalem będzie zajmująca 2. miejsce drużyna MKS'u Kańczuga. Przypominamy, że trampkarze naszej drużyny zajmują 7. pozycję z dorobkiem 6 punktów i bilansem bramkowym 13-34. Spotkanie obydwu ekip w rundzie jesiennej zakończyło się pewną wygraną naszych rywali 5-0. Początek spotkania w SOBOTĘ o godzinie 11:00.
______________________
Inauguracja sezonu juniorów młodszych została przełożona z soboty (28 kwietnia) na środę (25 kwietnia) na godzinę 17:30. Drużynę juniorów czeka wyjazd do Nowosielec, gdzie zmierzą się z drużyną miejscowego Piasta.