SENIORZY: Inauguracja rundy wiosennej !

W końcu nadeszła chwila, na którą każdy związany z piłkarskim środowiskiem wyczekiwał. Już jutro (Niedziela 8 kwietnia 2018r.) będzie miała miejsce inauguracja rundy wiosennej Przeworskiej B-kasy seniorów. Piłkarze Żurawia Żurawiczki wyruszą do Pantalowic, by podjąć tam miejscowy zespół Lechii. Spotkanie odbędzie się na stadionie w Pantalowicach o godzinie 13:00.

Na półmetku zmagań piłkarskich nasza drużyna zajmuje 5 miejsce z dorobkiem 20 punktów i ośmio-punktową stratą do miejsca premiowanego awansem do wyższej ligi. Bilans bramkowy naszej drużyny jest ujemny, a liczba 21 bramek strzelonych należy do najniższych w lidze. Najlepsi strzelcy "Trójkolorowych", a więc Krzysztof Danak (8 trafień) i Kamil Bereźnicki (4 trafienia) w jutrzejszym spotkaniu nie wystąpią z powodu pobytu za granicą.

Mimo wszystko zespół z Żurawiczek jedzie do Pantalowic w roli faworyta, gdyż Lechici lokują się dopiero na 10. miejscu w ligowej tabeli ze skromnym dorobkiem 7 punktów, na którzy złożyły się dwa zwycięstwa (z Wojakiem Kramarzówka 0-1, a także z drużyna KS Manasterz 1-7) oraz remis (z Sokołem Sietesz 1-1). Bilans bramkowy 13-38 również nie stawia naszych rywali w jasnym świetle, jednak jak mawiał klasyk: "Dopóki piłka w grze wszystko jest możliwe.." Tym piłkarskim porzekadłem pragniemy zaprosić wszystkich kibiców na Stadion w Pantalowicach, gdyż miejmy nadzieję 90 minut piłkarskiego święta dostarczy wielu niezapomnianych przeżyć.