Powalczyć o pełną pulę: Start Mirocin - Żuraw

Powalczyć o pełną pulę: Start Mirocin - Żuraw

Drugi weekend maja przynosi nam zmagania A-klasy w ramach 21. kolejki. Dwa spotkania zostaną rozegrane w sobotę 13. maja, natomiast pozostałe pięć w niedzielę 14. maja. Zespół Żurawia swój mecz rozegra w sobotę w Mirocinie, gdzie podejmie miejscową drużynę Startu. Początek spotkania został zaplanowany na godzinę 17:30. Serdecznie wszystkich zapraszamy !

Start Mirocin po 20. seriach spotkań zajmuje 7 miejsce w ligowej tabeli. Dotychczas piłkarze z Mirocina zdobyli 27 punktów, notując 8 zwycięstw, trzy remisy i 9 porażek. Na własnym boisku radzą sobie nad wyraz dobrze, gdyż przegrali u siebie zaledwie trzy mecze, raz dzielili punkty z rywalami i aż 6-cio krotnie schodzili z płyty własnego boiska jako zwycięzcy. Mimo pozycji w połowie tabeli drużyna naszych sobotnich rywali traci bardzo dużo - bo aż 59 bramek. Najlepszym strzelcem w ekipie Startu jest Mateusz Kiper, który ustrzelił już 11 bramek. O sile ofensywnej stanowią również: Karol Cholewa - 7 bramek i Sebastian Michalik - 5 bramek. Przed tygodniem Start doznał wysokiej porażki 8-0 w meczu z drużyną UNUM Babice.

Trójkolorowi od pewnego czasu mają ogromne problemy ze skutecznością. Ostatni mecz - porażka 1-5 w meczu z Alabastrem Łopuszka Wielka - jest tego bardzo dobrym przykładem. 20 rozegranych spotkań i 20 zdobytych punktów daje prosty bilans: średnio w meczu zdobywamy zaledwie jeden punkt. Miejmy nadzieję, że jutrzejszy mecz, będzie dla drużyny z Żurawiczek bardziej szczęśliwy niż poprzednie i uda się wywieźć komplet punktów z trudnego terenu.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości