zamknij reklamę

Porażka w półfinale !

Porażka w półfinale !

W rozegranym w ostatnią niedziele półfinale nasza drużyna przegrała na stadionie w Zarzeczu z Pełnatyczami 2:0. W drugim rozegranym meczu półfinałowym Mackówka wygrała 2:1 z Rożniatowem.

W najbliższa sobotę tj. 16.07 na stadionie gminnym w Zarzeczu odbędzie się mecz finałowy pomiędzy drużynami z Pełnatycz oraz Maćkówki zaplanowany na godzinę 19:00. Natomiast o godzinie 17:00 nasza drużyna rozegra mecz o 3 miejsce z zespołem z Rożniatowa.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij