Porażka w Nowosielcach..

Niedzielny mecz seniorów Żurawia zakończył się porażką 2-0 (1-0). Wydarzeń meczowych nie przewidywał nawet najgorszy scenariusz. Na początku, bo już w 9. minucie spotkania sędzia odgwizdał jedenastkę dla rywali po faulu naszego bramkarza Dariusza Obłozy, lecz jakby tego było mało nasz bramkarz dał się sprowokować i odepchnął rywala, za co ujrzał czerwony kartonik. Jego miejsce zajął prawy obrońca - Damian Drapała, który już minutę później w najlepszym stylu sparował strzał z rzutu karnego poza linię końcową boiska. Grający w osłabieniu zespół Żurawia kolejny cios dostał w 30. minucie gry, gdyż wapno zostało wskazane przez sędziego głównego po raz drugi. Tym razem nasz bramkarz był bliski obrony, jednak po odbiciu futbolówki od jego nogi ta ostatecznie wylądowała w siatce. Niestety grając w 10. ciężko było wyprowadzać akcje ofensywne. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Natomiast po zmianie stron zespół "Trójkolorowych" wyszedł bardziej zmotywowany, kilka akcji pod bramką rywali. Niestety skuteczności nadal brakowało. Punktem kulminacyjnym całego meczu była druga bramka strzelona przez rywali po szybkim kontrataku w 76 minucie. Po tej bramce nasz zespół otworzył się jeszcze bardziej, a bramka wisiała na włosku, jednak zabrakło wykończenia.