Porażka w Babicach..

Porażka w Babicach..

W drugiej kolejce A-klasowych rozgrywek Żuraw przegrał na wyjeździe z Parafialnym Klubem Sportowym UNUM Babice 5:2. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się nieznacznym prowadzeniem gospodarzy 1-0, lecz druga odsłona meczu to istny grad bramek. Dla naszej drużyny trafienia zanotowali: Damian Drapała, strzałem z woleja zza pola karnego nie dał szans bramkarzowi gospodarzy , jednocześnie doprowadzając do wyrównania. Drugą bramkę dla naszej drużyny po podaniu Damiana Kurasa zdobył kapitan zespołu - Grzegorz Kuras. Tym samym po dwóch ligowych kolejkach nasza drużyna nie zdobyła jeszcze punktów i zamyka ligową tabelę. Zapraszamy już dzisiaj na kolejne ligowe spotkanie, które odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Tym razem rywalem będzie San Gorzyce !

   

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości