Ostatni mecz rundy jesiennej !

Już jutro (09.11.14) dojdzie do pojedynku pomiędzy Wisłoczanką Tryńcza a Żurawiem Żurawiczki. Mecz zostanie rozegrany na stadionie w Tryńczy o godzinie 14:00. Będzie to ostatnie spotkanie, jakie nasz zespół rozegra w rundzie jesiennej.

Żuraw po rozegraniu 12 kolejek zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ligowej z dorobkiem zaledwie siedmiu oczek. Tuż przed naszym zespołem plasuje się Wisłok Świętoniowa, który zgromadził o jeden punkt więcej od nas, natomiast nasi niedzielni rywale z dorobkiem 13 punktów zajmują 12 lokatę w tabeli.

Zawodnicy Żurawia, do Tryńczy jadą jak zapowiadają po komplet punktów, którego bez wątpienia potrzebują. W ubiegłą niedzielę nasz zespół zremisował z liderem - Promykiem Urzejowice 2:2, a piłkarze z Tryńczy przegrali 2:1 w Gorzycach.
W dwunastu rozegranych już seriach spotkań zespół z Żurawiczek przegrał 7 spotkań, zremisował cztery z nich, a tylko w jednym spotkaniu rywale musieli uznać wyższość Żurawia.

Poniżej przedstawiamy ranging drużyn, które strzeliły/straciły najwięcej bramek w obecnym sezonie :