Ostatni mecz na remis..

Ostatnia kolejka rundy jesiennej okazała się bardzo ciekawa. Nasz zespół jako ostatni w tabeli pojechał walczyć o te jakże potrzebne punkty do Tryńczy, skąd po wyrównanym meczu, który zakończył się remisem 1:1 przywozimy jeden punkt. Bramkę dla naszego zespołu zdobył debiutujący w podstawowej jedenastce 'Żurawia' Marcin Gujda, który wykorzystał dokładne podanie Adriana Pelca

Niedzielne popołudnie przyniosło wiele emocji w Nowosielcach, gdzie drugi zespół ligi wygrał z szóstą siłą A-klasy - Majdananem Sieniawskim 3:1. Ciekawie było również w Babicach, gdzie miejscowy UNUM mierzył się z sąsiadem z tabeli - Cresovią Krzeczowice. Lepsi okazali się gospodarze wygrywając 3:2. Lider z Urzejowic gościł u siebie beniaminka z Rozborza, a wynik meczu okazał się wbrew oczekiwaniom remisowy. Gorliczanka Gorliczyna wygrała przed własną publicznością z Gacovią Gać 3:1. Derby gminy Tryńcza pomiędzy Zorzą Jagiełła a Sanem Gorzyce wygrali faworyci, a więc ekipa z Gorzyc. Niespodziankę swoim kibicom zrobili piłkarze Wisłoku Świętoniowa, którzy to na własnym obiekcie pokonali bramkarza Wisełki Siennów aż pięciokrotnie.