Okazałe zwycięstwo 4-0 !

Dzisiejszy mecz w ramach dziesiątej kolejki Przeworskiej A-klasy przyniósł nam sporo emocji. Na stadionie w Żurawiczkach zespół Żurawia podejmował WKS Majdan Sieniawski. Po zwycięstwie z ubiegłego weekendu podopieczni trenera Łukasza Kaniucha jakby nabrali wiatru w żagle. Od pierwszych minut to miejscowi dominowali na murawie, co zaskutkowało bramką już w 18 minucie spotkania. Jej autorem był Grzegorz Kuras, który najlepiej odnalazł się w polu karnym i dobił już do pustej bramki piłkę zagraną przez Mateusza Dziedzica. Kapitan Żurawia po raz kolejny pokonał bramkarza rywali niespełna 10 minut później, tym razem dobrze wykorzystując podanie Łukasza Drapały. Po tym trafieniu trzecia bramka wisiała w powietrzu, a jej strzelcem okazał się Mateusz Dziedzic, asystę przy jego bramce zanotował Kamil Bereźnicki. Po zmianie stron bramkowych sytuacji było mnóstwo, lecz szwankowała skuteczność. Jedyne trafienie po zmianie stron zanotował najskuteczniejszy zawodnik Żurawia - Grzegorz Kuras, który w tym meczu popisał się hat-trickiem. Swoje okazje do zdobycia bramki mieli zarówno Kamil Bereźnicki (po trafieniu do bramki sędzia uznał spalonego), a także wchodzący z ławki rezerwowych: Marcin Partyka, Bartłomiej Piekarz, Paweł Posiak i Marcin Gujda. Zwycięstwo 4-0 pozwoliło nam awansować na 9. pozycję w tabeli.