Mecz walki: San 2-1 Żuraw

Spotkanie w ramach 16. kolejki Przeworskiej A-klasy pomiędzy Sanem Gorzyce a Żurawiem Żurawiczki zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1. Przespana pierwsza połowa, która zakończyła się prowadzeniem ekipy z Gorzyc 2-0 zadecydowała o końcowym rezultacie. Pierwszą bramkę straciliśmy już w 3. minucie spotkania, a wszystko za sprawą Arkadiusza Gargasa, który wykorzystał błąd naszej drużyny i posłał piłkę do siatki. Niespełna 10 minut przed końcem pierwszej odsłony meczu bramkarz Trójkolorowych oślepiony przez słońce minął się z piłką, która wpadła "za kołnierz". W drugiej połowie przyjezdni wzięli się do odrabiania strat, co zaskutkowało bramką w 52. minucie. Wspaniałym uderzeniem z zerowego konta popisał się Damian Drapała, zdobywając swoją drugą bramkę w obecnym sezonie. W kolejnych akcjach zabrakło szczęścia i skuteczności, gdyż piłka trzy razy minęła bramkę o centymetry. Niestety do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i w końcowym rozrachunku czujemy lekki niedosyt. "Wygrywa ten, który zdobędzie więcej bramek". Warto dodać, że w tym spotkaniu w barwach Żurawia zadebiutował Michał Kotliński, który w 63 minucie zmienił Leszka Bieniasza. Rolę kapitana pod nieobecność kontuzjowanego Grzegorza Kurasa pełnił Rafał Wiecheć.