Mecz o 6 punktów !

Mecz o 6 punktów !

Mecz o 6 punktów !

Seniorska drużyna Żurawia Żurawiczki zmierzy się z Sanem Gorzuce w meczu 16. kolejki Przeworskiej A-klasy. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie w Gorzycach w niedzielę 9.kwietnia o godzinie 13:00. W jesiennym meczu, który miał miejsce na Stadionie w Żurawiczkach po wielu kontrowersjach górą byli przyjezdni, którzy aplikowali nam trzy bramki, nie tracąc przy tym ani jednej. Przed niedzielnym starciem trudno jednak wskazać faworyta. W tym miejscu należy trzymać kciuki za Trójkolorowych, by wywalczyli punkty na trudnym terenie w Gorzycach.

Drużyna Sanu Gorzyce fatalnie rozpoczęła rundę wiosenną, przegrywając aż 0-4 z drużyną UNUM Babice, oraz 3-2 ulegając Cresovii w Krzeczowicach. Wyniki te przyczyniły się do spadku na 10. pozycję w tabeli z dorobkiem 18 punktów. Saniacy dardzo dobrze czują się podczas spotkań przed własną publicznością, gdyż na własnym obiekcie wywalczyli już 12 punktów. Pozycja w tabeli nie jest jednak adekwatna do liczby zdobywanych bramek, gdyż piłkarze z Gorzyc dotychczas ustrzelili 30 trafień, co daje im miejsce tuż za podium pod względem zdobytych bramek. Siłę ofensywną w dużej mierze stanowią: Arkadiusz Gargas, który dołożył jedno trafienie przed tygodniem w Krzeczowicach oraz Damian Gliniany. Obydwaj pokonywali bramkarzy łącznie już 16 razy (obydwaj strzelili po 8 bramek).

Trójkolorowi wygrywając obydwa spotkania rundy rewanżowej podskoczyli w tabeli na 9. pozycję wyprzedzając ekipę Sanu o 1 punkt. Najlepszym strzelcem w drużynie jest kapitan Grzegorz Kuras, którego występ stoi jednak pod wielkim znakiem zapytania z powodu kontuzji mięśnia dwugłowego. Z tym samym problemem zmaga się również drugi z napastników - Adrian Pelc. Wszystko wskazuje na to, że bramkarz - Dariusz Obłoza jednak rozegra spotkanie, gdyż jego uraz okazał się nie tak groźny jak to wcześniej wyglądało.

Wszystkich kibiców zapraszamy na to spotkanie bardzo serdecznie. Dla tych, którzy jednak nie będą mogli wspierać nas bezpośrednio na stadionie, podobnie jak podczas ostatnich dwóch kolejek o zmianach w wyniku meczu będziemy informowali na bieżąco na naszym Fanpage'u na Facebook'u (kliknij tutaj).

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości