Ligę czas zacząć, na początek Wisełka !

Nadchodząca niedziela (26.03.2017) jest dniem w którym ruszają rozgrywki rundy wiosennej Przeworskiej A-klasy. Na stadionie w Siennowie o godzinie 16:00 podejmiemy zespół Wisełki Siennów. Drużyna ta podobnie jak my rundę jesienną zakończyła w dolnej części tabeli. Na półmetku rozgrywek nasz zespół lokuje się na 12. pozycji w tabeli z dorobkiem 13 punktów. Piłkarze Wisełki uzbierali natomiast w rundzie jesiennej 14 punktów, co dodaje smaczku całemu wydarzeniu, gdyż obydwa zespoły dzieli zaledwie punkt.

Trójkolorowi przygotowania do rundy rewanżowej przepracowali bardzo dobrze. Jak już wspominaliśmy rundę wiosenną zakończyliśmy z 13 punktami, złożyły się na to cztery zwycięstwa i jeden remis. Bilans bramkowy również wygląda skromnie, zaledwie 18 trafień przy 28 straconych bramkach. Jeżeli przyjrzymy się meczom wyjazdowym, to wygląda to jeszcze gorzej, zaledwie cztery punkty w 6 spotkaniach. Zimowa przerwa została dobrze przepracowana. Kadra licznie uczestniczyła w treningach, a wzmocnienia na pewno wniosą świeżość do zespołu. Wszyscy mamy nadzieję, że problemy ze skutecznością udało się rozwiązać i dobra gra drużyny przełoży się na zdobywane bramki.

14 punktów w 13 spotkaniach to dotychczasowy wynik piłkarzy z Siennowa. Na własnym boisku drużyna ta spisywała się o wiele lepiej niż w meczach wyjazdowych, gdyż zdobyła u siebie aż 9 punktów. Zdecydowanie największym atutem piłkarzy Wisełki wydaje się wąskie boisko, które bardzo dobrze wykorzystują przy wznowieniach gdy rzutem z autu. W tej rundzie zespół Wisełki po małych organizacyjnych zawirowaniach bazował będzie przede wszystkim na wychowankach klubu.

Poprzednie spotkanie obydwu drużyn miało miejsce 14 sierpnia 2016 roku na Stadionie w Żurawiczkach. Wówczas to rywale zwycięzyli 0-3 wywożąc z Żurawiczek 3 punkty. Bramki zdobywali: Dariusz Garbarz 2x oraz Jakub Gawłowski. Obydwaj w przerwie zimowej opuścili jednak ekipę naszych rywali, więc na murawie w niedzielę na pewno ich nie ujrzymy. Wierzymy, że po 224 dniach zrewanżujemy się za porażkę i wywieziemy z Siennowa komplet punktów !

Kolejka 14    -    26 marca Godzina
San Gorzyce - PKS UNUM Babice 12:30