JUNIORZY: Wysoka wygrana z Błyskawicą Rozbórz

JUNIORZY: Wysoka wygrana z Błyskawicą Rozbórz

Sobotni mecz juniorów młodszych Żurawia Żurawiczki z Błyskawicą Rozbórz zakończył się wysoką wygraną gospodarzy 9-0. Trójkolorowi całe spotkanie grali w '10', gdyż z powodu złej pogody frekwencja nie należała do najwyższych, do tego równocześnie trampkarze rozgrywali swoje spotkanie, więc juniorzy wybiegli na murawę w niepełnym składzie. Mimo tego osłabienia już w pierwszej akcji piłka przekroczyła linię bramkową rywali, jednak sędzia nie uznał bramki. Strzelanie rozpoczął w 13' minucie Łukasz Przewrocki. Kilka minut później, Łukasz dołożył drugie trafienie, wykorzystując podanie od Adama Bukowego. w 26' minucie spotkania było już 3-0, a wszystko za sprawą duetu Adam Bukowy-Łukasz Przewrocki, tym razem bramkę zdobył Adam, a asystę zanotował Łukasz. 33' minuta to kolejny pokaz 'Lukiego', który mocnym strzałem w okienko zanotował hat-tricka. Tuż przed przerwą wynik podwyższył Jakub Szklarz, który wykorzystał zamieszanie w polu karnym i posłał piłkę do siatki rywali. 

W drugiej odsłonie gry strzelanie bramek rozpoczął Jakub Wasyliszyn, który wykorzystał podanie Łukasza Przewrockiego. W 50' minucie po raz kolejny na listę strzelców zapisał się Łukasz Przewrocki. Kwadrans później trafienie dołożył również Michał Bukowy, któremu asystował jego brat Adam. Natomiast miłym akcentem mecz zakończył Łukasz Przewrocki, dla którego było to 5 trafienie w tym spotkaniu.

Bramki:
Przewrocki Łukasz: 13', 22', 33', 50', 78'
Bukowy Adam: 26'
Szklarz Jakub: 40'
Wasyliszyn Jakub: 42'
Bukowy Michał: 65'

Skład Żurawia:
Obłoza Kacper - Bukowy Jakub (K), Świtalski Krystian, Bielecki Bartłomiej, Pieniążek Jakub - Szklarz Jakub, Wasyliszyn Jakub, Bukowy Michał, Bukowy Adam - Przewrocki Łukasz

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości