Inauguracja sezonu udana !

Wczorajsze otwarcie sezonu meczem z Zorzą Jagiełła okazało się być bardzo udane.

Mecz rozpoczął się o od ataków gości i kilku groźnych sytuacji stworzonych przez Zorze jednak to Żuraw objął prowadzenie za sprawą Adriana Pelca który zdobył bramkę z rzutu wolnego. Jednak nadal grę prowadzili goście a druga bramka padła bo błędzie bramkarza zespołu z Jagieły a gola zdobył kapitan Żurawia Grzegorz Kuras. Jednak jeszcze przed przerwą goście zdobyli bramkę z rzutu rożnego i wynik 2:1 utrzymał się do przerwy.

Druga połowa znów była nerwowa i bardzo wyrównanać goście znów momentami przeważali ale większość gry toczyła się w środku pola.Dopiero drugie trafienie Grześka Kurasa na 3:1 po wspaniałym dośrodkowaniu Damiana Drapały. Goście rozpoczęli ataki które jednak nie przyniosły skutku w postaci bramki a pod koniec bramkarz Zorzy otrzymał czerwoną kartkę za faul na napastniku Żurawia. Mimo dwubramkowego prowadzenia nie uniknęliśmy nerwowej końcówki (sędzia doliczył aż 4 minuty ). Jednak utrzymaliśmy prowadzenie, a 3 punkty pozostały w Żurawiczkach.

Chcąc zobaczyć relację z meczu prosimy kliknąć na obracający się herb powyżej..