Błyskawica 0-0 Żuraw !

Drużyna seniorów Żurawia Żurawiczki zremisowała bezbramkowo z Błyskawicą Rozbórz w wyjazdowym meczu 17. kolejki przeworskiej A-klasy. Mimo wielu dogodnych sytuacji, znacznej przewagi w posiadaniu piłki, większej liczby oddanych strzałów na bramkę gospodarzy, nasz zespół zawodził skutecznością. Przed spotkaniem remis byłby brany w ciemno, jednak po 90. minutach pozostał pewien niedosyt. Ciekawostką jest fakt, że w spotkaniach pomiędzy obydwoma zespołami, Żuraw NIE PRZEGRAŁ od 17 września 2006 roku, a więc ostatnia porażka z Błyskawicznymi miała miejsce ponad 10 lat temu (3871 dni) ! Od tamtej pory z piłkarzami RKS'u mierzyliśmy się 9 razy, natomiast bilans wygląda następująco: 5 zwycięstw Żurawia, 4 remisy.

Skład Żurawia: Obłoza - Posiak, Wiecheć, Piekarz (46' Bieniasz), Drapała D. - Kuras D., Kaniuch, Jucha, Drapała Ł. - Pelc, Kuras G. (83' Gujda)

Rezerwa: Mikuła

Fot: Tomek Chrobak